درباره ما

ما که هستیم

درباره مدوسا بیشتر بدانید

از ابتدا تا کنون…

برند تجاری مدوسا بهترین در زمینه سرامیک خودرودیتیلینگصافکاری بدون رنگ است.

مدوسا:

حدود سال ۱۳۹۳ بود که با افتتاح فروشگاه آرمنیا در خیابان سورنا وارد دنیای دیتیلینگ و محصولات نگهداری خودرو شدیم.

پس از مدتی خرید و فروش ‌و ارائه خدمات‌ مشاوره ای برای مشتریان متوجه نیاز اصلی آنان( وجود مرکزی برای ارائه سرویس های ویژه برای محصولات خریداری شده) شدیم.

پس از آشنایی با سیستم فوم سنگین و بازدید از کارخانه موبیل سرویس، تجهیزات و سرتیفیکیت های لازم را دریافت کردیم.

مدوسا افتتاح شد. مغازه ای ۲۰‌متری، کوچک ولی پربرکت، آماده ارائه خدمات کارواش تاچ لس، احیای رنگ و مرکزی برای دریافت خدمات نگهداری خودرو.

بعد از حدود دو ماه از شروع کار، متوجه مشکلی جدی شدیم، خودروهای پولیش شده بعد از حتی یک بار کارواش رفتن پر از خط و خش می شدند و کل کار ما هدر می رفت!!!

با پوشش سرامیکی آشنا شدیم و بعد از چندین سفر به ارمنستان،گرجستان،ترکیه و دبی، با سرامیک واقعی آشنا شدیم،       i-shine  برندی که بودجه اش را صرف افزایش کیفیت خود می کند نه تبلیغات.

بعد از گذراندن دوره های آموزشی و دریافت سرتیفیکت ها، موفق به اخذ نمایندگی انحصاری در ایران شدیم.

برند تجاری مدوسا ثبت شد و شرکت افتتاح گردید، بعد از مدت کوتاهی شعبه دوم و سوم را در اقدسیه و کامرانیه افتتاح کردیم.

کم کم وقت آن بود که از مغازه ۲۰ متری دل بکنیم و جایی بزرگ تر و مجهزتر افتتاح کنیم، مدوسا مرکزی افتتاح شد، و به لطف آشنایی با مدیران مجتمع خودرویی کاج و دلسوزی عزیزان اولین کارواش تاچ لس را افتتاح کردیم، کارواشی متفاوت با دیدگاهی متفاوت.

کمی بعد ۵ شعبه دیگه در سراسر کشور افتتاح شد و دومین شعبه کارواش تاچ لس در آجودانیه به لطف و اعتماد مدیران مجتمع های خودرویی کاج، افتتاح گردید.

برند تجاری مدوسا در حال حاضر در صدد تولید محصولات ویژه خودرویی با مدرن ترین فرمولاسیون با همکاری اکومیکا ایتالیا و با همکاری کارخانه موبیل سرویس ارمنستان است تا به امید خدا روزی بتوانیم کارخانه تولید محصولات نگهداری خودرو را در کشور عزیزمان افتتاح کنیم.

سرامیک خودرو

دیتیلینگ