دیتیلینگ

خدمات  دیتیلینگ خودرو مدوسا

چرا قیمت خودرو ها بعد از خرید به شدت افت می کند؟

تا حالا از خودتان پرسیده ای چرا قیمت خودروها بعد از خرید به شدت افت پیدا می کند؟ چرا وقتی می پرسیم ماشین چه رنگی بگیریم در جواب می شنویم : – هر رنگی می خواهی بگیر مشکی نگیر که…..

از طرفی این گفته صحیح است مخصوصا برای کسانی که تمیزی و زیبایی خودرو برایشان از اهمیت بالایی برخوردار است. متاسفانه خودروها در برابر عوامل جوی و شستشو بسیار آسیب پذیر هستند و این امر به قدری مهم است که حتی بعضی اوقات باعث افت شدید قیمت خودرو می شود، به خصوص خودروهای لوکس.

طبیعتا شخصی که تصمیم به خرید خودرو لوکس دارد، ترجیح می دهد مبلغ بیشتری پرداخت کند اما در عوض خودرویی تمیز و سالم داشته باشد.

برای حل این مشکلات راه های بسیاری اعم از درست یا غلط وجود دارد، بارها شنیده ایم که ماشین را پولیش بزنید باعث خراب شدن رنگ می شود و یا ….

هر کاری اگر بر اساس اصول و قائده صحیح خودش انجام شود طبیعتا نتیجه مطلوبی خواهد داشت به این صورت که اگر پلیش و احیای رنگ توسط افراد آموزش دیده چه از نظر تئوری و چه از نظر عملی صورت گیرد، می تواند درخشندگی و زیبایی خودرو را به ارمغان داشته باشد.

در کنار آموزش و داشتن مهارت و دانش صنعت دیتیلینگ، پارامترهای مهم دیگری نیز دخیل هستند از جمله مهم ترین آنها دقت و علاقه فردی شخص دیتیلر به این کار.( همان طور که اگر دقت می کردید کلمه پولیش در متن یکبار با و  بار دیگر بدون و نوشته شده است تا ببینید چقدر به جزئیات توجه می کنید!! دیتیلینگ یعنی همین).

دقت، فاکتور بسیار مهمی در صنعت دیتیلینگ خودرو است، فاکتوری که دیتیلر را از پولیشکار جدا می کند.

مطالبی که باید قبل از  دیتیلینگ خودرو بدانید

سوالات و مطالب مهم دیتیلینگ خودرو

تکنولوژی لازم ؟ :

به صورت کلی دو نوع سیستم پولیش وجود دارد، اوربیتالی و روتاری

دستگاه های روتاری دارای چرخش دایره ای شکل بوده و باعث داغ شدن رنگ شده و امکان تراش خوردن رنگ وجود دارد. دستگاه های اوربیتالی که انواع مختلف اوربیتالی، دویل اکشن و… دارند دارای چرخش خارج از محور بوده و حالت ماساژ مانند حرکت می کند و در وسط پد فضای خالی تعبیه شده که باعث مکش هوا شده و مانع از داغ شدن سطح می شود در نتیجه رنگ خودرو تراش نمی خورد.

خدمات مختلفی از جمله صفرشویی داخل اتاق، تسویه هوای کابین، موتورشویی خشک، وکیوم موکت کف، لیسه گیری خط های عمیق و ….. نیازمند ابزارآلات حرفه ای و تیم دوره دیده می باشد.

داخل خودرو بعد از مدتی کثیف شده و حس کهنگی می دهد، به لطف تکنولوژی های نوین و روش های جدید صفرشویی، این امکان فراهم شده است که تمامی سطوح داخل خودرو تمیز و ریکاوری شده و داخل سیستم تهویه نیز مثل روز اول فرش و تازه شود، تا حس خوب خودرو صفر حاصل شود.

دیتیلنگ مدوسا

تیم مدوسا در شعب خود در سرتاسر کشور تمامی خدمات دیتیلینگ خودرو را طبق استانداردهای روز دنیا ارائه داده و مفتخر است پکیج کامل کارواش  تاچ لس – مراکز دیتیلینگ و احیای رنگپوشش سرامیکی و محصولات نگهداری خودرو را عرضه نماید.

icon1

مشاورین ما در امر دیتلینگ خودرو آماده پاسخگویی میباشند.

هم اکنون باما تماس بگیرید…