صافکاری بی رنگ

خدمات صافکاری بی رنگ مدوسا

درمورد PDR یا صافکاری بی رنگ چه میدانید؟

در روش صافکاری بی رنگ، یا PDR، تلاش بر این است که قطعات خودرو باز نشده و بدون باز کردن رودری ها، مشکلات ایجاد شده برای خودرو برطرف شوند.

صافکاری خودرو جز کارهایی است که هنر شخص صافکار بسیار در نتیجه کار تاثیر گذار است، چه در روش سنتی که از قالب تنه و … استفاده می شود چه در روش جدید صافکاری بی رنگ که از میله های PDR، در هر دو روش بایستی به کمک دقت و حس خود صافکار، بدنه خودرو ترمیم می شود.

روش صافکاری بی رنگ مزیتی که نسبت به روش سنمتی دارد، این است که رنگ خودرو نمی ریزد و این امر مانع از افت شدید قیمت خودرو می شود. در صافکاری بی رنگ، به دلیل حذف چکش کاری، رنگ خودرو ضعیف نشده و احتمال ریزش آن بسیار بسیار کم می شود.

مطالبی که باید قبل از  صافکاری بی رنگ بدانید

سوالات و مطالب مهم صافکاری بی رنگ

یک صافکاری خوب چه مزیت هایی دارد؟ :

یک صافکاری خوب ویژگیهای زیر را دارد:

– فاصله بین قطعات مختلف بدنه، قرینه هم است، مثلاً در صورت صافکاری درب راننده، پس از اتمام کار، فاصله بین لبه درب با گلگیر در طرف راننده و شاگرد دقیقاً مثل هم و برابر است.

– حتی الامکان عملیات تعمیر را بدون رنگ انجام می دهد تا مالک خودرو ضرر و زیان کمتری را از بابت افت قیمت خودرو متحمل شود.

صافکار تا حد امکان، قطعه ای را تعویض نمی کند و با صافکاری و نقاشی مشکل را حل می کند.

– ضخامت بتونه در قسمتهای صاف شده بسیار نازک است، تا در گذر زمان و تابش خورشید ترک نخورد.

– نتیجه کار او این است که قسمت رنگ شده هم رنگ سایر نقاط بدنه ماشین می شود و مرزی بین قسمت رنگ شده و سالم وجود ندارد. از فاصله ۱۰ تا ۱۵ متری و زیر نور آفتاب، تفاوت رنگی بین قسمتها وجود ندارد. شفافیت و براقی قسمت رنگ شده و سالم دقیقاً مثل هم است.

-فارق از کد رنگ بدنه ماشین، رنگی را که دقیقا هم شکل سایر قطعات بدنه است را بسازد. زیرا رنگ بدنه خودرو، در اثر تابش اشعه آفتاب تغییر می کند. مثلا رنگ بدنه پژو ۲۰۶ مدل ۱۳۸۵ با کد رنگ ۶۷۹۰۵ (نقره ای) با رنگ بدنه پژو ۲۰۶ مدل ۱۳۹۳ با کد رنگ ۶۷۹۰۵ (نقره ای)، متفاوت است.

– در حین تعمیرات و باز و بسته کردن قطعات خودرو، هیچ پیچ و خاری گم نشده است. قطعات و درپوشهای مربوط ب خودرو، مثل روز اول نصب شده اند و در حین رانندگی لرزش و صدایی ندارند.

– قیمت مناسبی دارد. و هزینه تمام کار را در ابتدا مطرح می کند.

– مدت زمان کمتری برای اتمام کار نیاز دارد.

و تمامی این موارد را فقط در مجموعه صافکاری بی رنگ مدوسا میتوانید پیدا کنید.

دفعه بعدی که به پارکینگ یا کارواش رفتید، به بدنه خودروها دقت کنید، چه چیزی بیش از همه توجه شما را جلب می کند؟ قری های کوچک و بزرگ،صافکاری بی رنگ؟ بله چیزی که اکثر خودروها نیاز دارند برای اصلاح انواع ضربه ها و آسیب هایی که برای بدنه خودرو پیش می آید.

اما چند نوع زدگی یا آسیب برای خودرو پیش می آید، قری کوچک، نقطه ای، فرورفتگی خطی یا بزرگ و … ، کدام یکی از آنها را می توان با صافکاری بی رنگ درست کرد؟در ادامه با مدل های مختلفی از قری ها آشنا می شویم.

تقریبا میشه گفت اکثر خودروها دچار آسیب هایی می شوند که اغلب اوقات به دلیل ترس از ریخته شدن رنگ یا خرابی بعد از صافکاری،اقدام به اطلاح آنها نمی شود.

اما صافکاری بی رنگ یعنی چه؟ چرا متخصصان این حرفه این ادعا را دارند که رنگ نمی ریزد؟

در این روش از ضربه زدن روی بدنه اجتناب می شود و دیگر خبری از ضربه های ممتد و خشن و نازک شدگی فلز نیست، در صافکاری بی رنگ، متخصص به کمک میله های مخصوص (که حدود ۷۲ نوع میله وجود دارد) با توجه به نقطه مورد نظر و جنس قری و جنس بدنه، اقدام به اصلاح قری می کند، نرم و آروم، بدون ریخته شدن رنگ.

صافکاری بی رنگ هنر ایجاد دسترسی به نقاطی است که امکان دسترسی به آنها وجود ندارد، بدون پارگی دوبل یا بازشدگی آن، جهت اصلاح قری هایی که در روش سنتی امکان اصلاح آنها وجود ندارد.

در نهایت، متخصص صافکاری بی رنگ، توسط مدادهایی سطح اصلاح شده را به صاف ترین حالت خود درآورده تا مانع از افت زیبایی و قیمت خودرو شما شود.

صافکاری بی رنگ مدوسا

تیم صافکاری مدوسا با حدود ۱۰ سال سابقه حرفه ای و کار روی انواع ماشین های داخلی و خارجی آماده خدمت رسانی در زمینه صافکاری بی رنگ میباشد.

icon1

مشاورین ما در امر صافکاری بی رنگ خودرو آماده پاسخگویی میباشند.

هم اکنون باما تماس بگیرید…

image
image
image
image