نانو سرامیک

خدمات  نانو سرامیک مدوسا

درمورد نانو سرامیک مدوسا بیشتر بدانید؟

نانو سرامیک خودرو پوشش محافظی است جهت افزایش مقاومت رنگ خودروی شما، اما نانو سرامیک خودرو چگونه کار می کند؟ نانو سرامیک خودرو چه مزایایی دارد؟

نانو سرامیک خودرو توسط شرکت های مختلفی عرضه می شود و توسط افراد زیادی در سرتاسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد، اما چه چیزی باعث می شود نانو سرامیک خودرو متفاوت باشد؟  کیفیت نانو سرامیک خودرو؟

نحوه اعمال آن؟ وضعیت اولیه خودرو قبل از پوشش نانو سرامیکی؟ نگهداری بعد از پوشش؟

اگر نانو سرامیک خودرو واقعی می خواهید، باید تمام موارد فوق حضور داشته باشند، از پروسه احیای رنگ گرفته، تا پوشش سرامیک خودرو و نگهداری بعد آن.

مواد تشکیل دهنده نانو سرامیک خودرو از جمله میزان SiO2 موجود، درجه نفقدرت پیوند خود فرمول نانو سرامیک خودرو تا تکنیسینی که نانو سرامیک خودرو را اعمال می کند و شدت اینفرارد تا زمان پخت، همه و همه در نتیجه نهایی ار تاثیرگذار هستند.

نانو سرامیک خودرو باید توسط تیم حرفه ای، با تجربه و البته به کمک مواد و تجهیزات حرفه ای پرزنت شود، در غیر این صورت نمی شود توقع زیادی داشت.

مطالبی که باید قبل از  نانو سرامیک بدانید

سوالات و مطالب مهم دیتیلینگ خودرو

موارد استفاده نانو سرامیک ؟ :

محافظت از خط و خش خودرو

با استفاده از پوشش‌های نانو سرامیک یا گلاس کوتینگ‌ها دیگر نیازی به نگرانی در خصوص خط و خش‌های سطحی بر روی بدنه خودروتان نیست و بدنه اتومبیلتان در برابر هرگونه تنش و کرنش سطحی مقاوم خواهد بود. در واقع با بهره‌گیری از گلاس کوتینگ‌ها به عنوان لایه پوششی بدنه اتومبیلتان، دیگر به واکس و پولیش نیازی پیدا نخواهید کرد.

 

محافظت از آفتاب سوختگی

پوشش‌های نانو سرامیک با بهره‌گیری از فناوری نانو قادر هستند از رنگ بدنه شما در برابر اشعه فرابنفش مخرب نور خورشید محافظت کنند، به همین دلیل همیشه پیشنهاد می‌شود افرادی که اتومبیل‌هایی به رنگ‎‌های تیره و سیاه دارند، حتما از پوشش‌های نانو سرامیک استفاده کنند تا خودرو آن‌ها در برابر نور آفتاب مقاوم شود و رنگ بدنه آن دچار آفتاب‌سوختگی نشود.

درخشش رنگ خودرو

ین پوشش‌ها دارای اتم‌های منظم و البته مستحکمی می‌باشند که نور را به شکل حیرت‌آور و چشم‌گیری منعکس می‌کنند، این انعکاس نور توسط اتم‌های سازنده در پوشش‌های نانو سرامیک، باعث براق شدن بدنه اتومبیل‌ها می‌شود. البته این موضوع را هم باید در نظر گرفت که گلاس کوتینگ‌ها از بوجود آمدن لکه‌های اسیدی و آلودگی‌های مضر بر روی بدنه خودرو جلوگیری می‌کنند که همین موضوع باعث کدر نشدن رنگ بدنه اتومبیل در طول زمان خواهد شد.

دیتیلنگ مدوسا

تیم مدوسا در شعب خود در سرتاسر کشور تمامی خدمات نانو سرامیک را طبق استانداردهای روز دنیا ارائه داده و مفتخر است پکیج کامل کارواش  تاچ لس – مراکز دیتیلینگ و احیای رنگپوشش سرامیکی ونانو سرامیک ، محصولات نگهداری خودرو را عرضه نماید.

icon1

مشاورین ما در امر نانو سرامیک آماده پاسخگویی میباشند.

هم اکنون باما تماس بگیرید…